Czy transerfing rzeczywistości może być ostatnią deską ratunku?

Na czym polega korzystanie z metody transerfingu rzeczywistości z pewnością dobrze orientuje się firma metamorfoza.online.

Prowadząc warsztaty dla kobiet pomaga im dokonywać pozytywnych zmian w życiu. Zmiany te mogą dotyczyć przeróżnych obszarów od wykreowania nowego sposobu zarabiania pieniędzy po afirmację zdrowia oraz uzyskanie lepszej kondycji zdrowotnej. Wachlarz zmian jakie chcą wprowadzić uczestniczki kursów w swoje życie jest bogaty tak jak różnorodne są zgłaszane przez nie potrzeby. Jedno jest pewne transerfing rzeczywistości jest metodą pracy nad wprowadzeniem pozytywnych zmian w naszym życiu.

Metoda ta uczy, że możemy świadomie wybierać wariant życia jaki chcemy prowadzić oraz doświadczać. Zanim wybrany przez nas wariant zmaterializuje się w życiu należy go sobie opisać, w ten sposób tworzony jest tak zwany slajd, czyli obraz tego fragmentu naszego życia, nad którym pracujemy a którego materializacji oczekujemy. Zanim nasze życzenie zmaterializuje się, należy mieć w głowie oraz na kartce przygotowany jego dokładny opis.

Należy pamiętać, że w transerfingu rzeczywistości nie pracujemy nas marzeniami ale nad osiągnięciem celów. Marzenie bywa ogólne oraz mgliste. W metodzie Vadima Zelanda ( https://www.empik.com/transerfing-rzeczywistosci-tom-1-przestrzen-wariantow-zeland-vadim,p1082818370,ksiazka-p )  nasze marzenie ma się zmienić w sprecyzowany cel, do którego materializacji w naszym życiu będziemy wytrwale dążyć. W transerfingu rzeczywistości potrzebna jest nam wiara w naszą zdolność osiągnięcia celów. Potrzebna jest także systematyczna praca nad materializacją celu, jednak ma to nie być ciężka, mozolna praca oparta na wysiłku. Nie o to tu chodzi.

Praca nad osiągnięciem celu ma być dla nas dobrą zabawą, mają się z nią łączyć pozytywne emocje oraz radosne oczekiwanie, że o to za chwilę będziemy doświadczać cudu kreacji w naszym życiu oraz skutków owej kreacji. Czy transerfing rzeczywistości może być więc ostatnią deską ratunku? Z pewnością jest narzędziem do kreacji tego co jest dla nas ważne, warto z niego skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *