Serwis wózków widłowych w leasingu

Ten sposób finansowania, jak i wynajem wózków, jest bardzo popularny w Polsce, ze względu na korzyści towarzyszące umowie oraz uniknięcie jednorazowych kosztów związanych z zakupem nowego sprzętu. Jednak nawet w tym przypadku, wydatkiem nie do uniknięcia jest naprawa wózków widłowych. Wiele firm np. Lemarpol zajmuje się nie tylko sprzedażą, czy wynajmem sprzętu, ale również konserwacją i naprawą.

To, czy leasing będzie dla nas korzystną umową, zależy od wielu czynników, na które musimy zwrócić uwagę podczas jej zawierania.

  • Atrakcyjne rabaty

Naprawa wózków widłowych jest często kosztowna, dowiedzmy się czy dotyczą nas jakieś zniżki. Być może wykupienie pełnego pakietu będzie znacznie bardziej dla nas korzystne.

  • Umowa full sevice

W przypadku tak skonstruowanej umowy odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz naprawę wózków widłowych spoczywa po stronie firmy leasingowej.

  • Stała umowa serwisowa

Obejmuje ona dodatkowe usługi związane z pracami konserwacyjnymi oraz usuwaniem skutków awarii. Ciekawą usługą jest powiadamianie sms o nadchodzących terminach badań technicznych wózków widłowych oraz innych obowiązkowych pracach konserwacyjnych. Zostaje także sprecyzowana godzinowa stawka w przypadku doraźnych interwencji, a stawki za dojazd zostają zryczałtowane. Czas oczekiwania na usunięcie usterki oraz czas, jaki zajmie naprawa wózków widłowych zostaje określony w umowie, dzięki czemu przedsiębiorca nie odczuje skutków bezczynności urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *