Wózki widłowe – nowe czy używane?

 

Na placach budowy, czy w magazynach produktów spożywczych, wózek widłowy usprawnia pracę, która często bez niego byłaby niemożliwa do wykonania. Jednak niejednokrotnie jest to spory wydatek dla firmy i szukamy oszczędności nie obniżając wydajności systemu. Przeglądając strony internetowe firm oferujących fabrycznie nowe i używane wózki widłowe jak np. http://www.lemarpol.eu  jesteśmy pełni obaw, które rozwiązanie będzie dla nas korzystniejsze.

 

  • Gwarancja

 

To najczęstszy powód naszej ostrożności. Co się stanie, gdy wózek się zepsuje? Jednak wychodząc naprzeciw konkurencji, firmy oferują coraz dogodniejsze warunki zakupu. Gwarancja na używane wózki widłowe często udzielana jest na okres od 12 do 24 miesięcy, a firmy często dopuszczają możliwość przetestowania wózka na terenie własnej firmy.

 

  • Jakość sprzętu

 

Na ogół w niczym nie ustępuje wózkom prosto z fabryki. Przed sprzedażą są one odnawiane, często z zachowaniem oryginalnych części. Dzięki temu przedłużona zostaje znacząco żywotność używanych wózków widłowych.

 

  • Co zrobić z ze starym sprzętem?

 

Zarówno przy zakupie nowego wózka, jak i używanego, sprzedawcy często odkupują stary sprzęt. Sprawny, bądź zepsuty jest odbierany przez sprzedawcę i wyceniany, a jego równowartość obniża płatność za kupione nowe lub używane wózki widłowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *