Moda na wybielanie zębów.

Jeszcze dwadzieścia lat temu wybielanie… zębów było zabiegiem ekskluzywnym i wykonywanym wyłącznie przez osoby zamożne i takie, których wygląd stanowi element pracy. Nieprzypadkowo na idealnie białe zęby mówiono, że to uśmiech gwiazdy filmowej. Teraz jednak nie tylko aktorzy i prezenterzy telewizyjni decydują się na wybielanie zębów. Kraków i Warszawa dosłownie oszalały na punkcie tych zabiegów, a chodzenie do renomowanej kliniki stomatologicznej należy w pewnych kręgach do dobrego tonu, tak jak – powiedzmy – gra w golfa czy działalność charytatywna.

Jak wygląda wybielanie zębów w Krakowie czy Warszawie? To miasta, w których ceni się nowoczesne technologie, a cena ma marginalne znaczenie, dlatego najpopularniejszej jest laserowe wybielanie zębów. W Krakowie jest ono wykonywane w coraz większej liczbie gabinetów stomatologicznych. Ogromną zaletą tej metody są błyskawiczne efekty – wystarczy jedna wizyta u dentysty, by mieć idealnie białe zęby. A wady? Niestety nie jest to metoda dla osób o nadwrażliwych zębach, bo dyskomfort podczas wybielania będzie bardzo duży. Dla niektórych odstraszająca może też być cena – laserowe wybielanie zębów jest najdroższą metodą.

Czy jest jakaś alternatywa wobec laserowego wybielania zębów? Kraków podobnie jak Warszawa mają ofertę dla klientów, którzy gotowi za poczekać dłużej na efekty wybielania, jeśli dzięki temu mogą zaoszczędzić. W takiej sytuacji rekomendują wybielanie nakładkowe prowadzone przez pacjenta w domu pod nadzorem lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *