Zwróć mądrze uwagę na lokalizację hotelu

 

Wybieranie noclegu to jeden z najbardziej znienawidzonych przeze mnie aspektów wakacji. Trzeba zwrócić uwagę na mnóstwo rzeczy jakie musi spełniać dobry hotel. Wadowice są miastem do którego chcę się wybrać i to skłoniło mnie do napisania tego wpisu. Tutaj co prawda wybór noclegów jest mniejszy. Znajdziesz tutaj www.parkHotellyson.pl i kilka innych ciekawych propozycji.

 

Jednak mimo to wybór hotelu nie jest taki prosty.

 

  • Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na dojazd. Ma on szczególnie duże znaczenie dla osób, które nie jadą autem. Wtedy hotel blisko autobusu, lub pociągu jest czymś idealnym.

 

  • Ponadto hotel to też punkt wypadowy. Jadąc np. do Wadowic trzeba wcześniej zastanowić się jakie atrakcje chce się zwiedzić i dobrać miejsce, w którym będzie się spało tak, żeby było jak najbardziej optymalne pod tym względem.

 

  • Spokojna dzielnica. Ten punkt co prawda nie dotyczy Wadowic, o których mówiłem w tym artykule. Jednak jeżeli wybierasz się do Krakowa, albo Warszawy to warto wybrać spokojniejszą dzielnicę, żeby nie bać się wracać np. późno do hotelu.

 

A do tego wszystkiego dochodzi jeszcze ograniczony budżet. Dlatego właśnie nie przepadam za wybieraniem hotelu. Trzeba myśleć o wielu aspektach – a w tym artykule pisałem tylko o lokalizacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *